Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


herni-volanty

Herní volanty

Hra dosud nepřímo podporuje připojení herních volantů, to znamená, že neručíme za to, že konkrétně váš typ volantu bude ve hře fungovat. V průběhu intenzivního vývoje hry stále dochází k výrazným změnám na enginu hry, což má vliv na spoustu funkcí a je možné, že volant, který dříve fungoval, nyní fungovat nebude a naopak.

Obecně lze říci, že lze ve hře zprovoznit libovolný typ volantu. Víme to však jen ze zpětné vazby od hráčů. Bohužel nejsme v tuto chvíli schopni sepsat konkrétní manuál ke zprovoznění volantu, jelikož je k tomu potřeba daný typ volantu odzkoušet a my v současné době disponujeme jen jedním zkušebním typem volantu (ten již v prodeji není, ale vzhledem k jeho fungování určitě nedoporučujeme pořízení nejlevnějších modelů volantů).

S ohledem na výše uvedené vám v tuto chvíli nedokážeme přinést seznam 100% podporovaných volantů. Mějte, prosím, trpělivost s vývojem ohledně volantů.


Možné problémy s herními volanty

Pokud se vám podařilo zprovoznit volant, gratulujeme. I přesto se však může stát, že volant nebude pracovat správně. Níže máte seznam známých problémů a jejich možné řešení.

Hra padá, když se načte do 100% a zčerná obrazovka

Pravděpodobně nemáte správně nastaveno ovládání volantu v nastavení hry. Před spuštěním hry s připojeným volantem je potřeba nastavit základní tlačítka a funkce pedálů. To provedete v menu hry pod tlačítkem Nastavení, záložka Volant

Nelze nastavit plyn ani brzdu

Nejspíše si hra nerozumí s ovladačem vašeho volantu. Zkuste ve hře klávesou F6 otevřít ovladač volantu a upravit jeho nastavení.

Pedály ve hře nereagují

Buď je nemáte v nastavení hry řádně nastavené nebo si hra, stejně jako v předchozím bodě, nerozumí s ovladačem vašeho volantu. V tuto chvíli můžeme jen hádat, co daný problém způsobuje.

herni-volanty.txt · Poslední úprava: 2020/12/09 08:32 autor: simtsimulator

Nástroje pro stránku